Stavební práce

Vyberte si z našeho portfólia prací a kontaktujte nás.
Těšíme se na spolupráci.

Malířské, natěračské a lakýrnické práce

Potřebujete opravit, natřít, zrekonstruovat podhledy, dřevěnné prvky, technologické či klempýřské prvky? Nabízíme komplexní malířské, natěračské a lakýrnické práce veškerých stavebních prvků. Dále zajistíme veškeré natěračské práce v různorodém prostředí například chemicky agresivním, požárně nebezpečném, atd...


Chcete provést malířské, natěračské a lakýrnické práce?

Vaše technologické prvky prohlédneme, navrhneme nejvhodnější řešení a zdarma zhotovíme rozpočet na potřebné práce. Pro výběr odstínu poskytujeme vzorník barev a pro Vaše konečné rozhodnutí nabízíme bezplatné vzorové nátěry. Volbu nejvhodnějšího materiálu na nátěry, konzultujeme s techniky našich dodavatelů a garantujeme dlouholetou zárukou.


Druhy povrchů

Betonové stavební prvky

Betonové stavby a konstrukce, které mají v ploše popraskaný povrch natíráme speciálním vysoce elastický fasádním nátěrem,který má schopnost překlenovat jemné praskliny. Na nátěry fasád používáme všechny druhy barev jako jsou akrylátové, silikonové, silikátové a vápenné fasádní barvy, které se vyznačují vysokou odolností proti povětrnostním vlivům, jsou odolné vlivům UV záření, světlostálé a paropropustné. Fasády nebo betonové konstrukce nadměrně zatěžované deštěm natíráme hydrofobním nátěrem, který fasády chrání a odpuzuje vlhkost. Výběr vhodné barvy pro nátěry fasád vybereme a doporučíme dle stávájícího povrchu fasády domu.

Dřevěné stavební prvky

Abychom dosáhli požadovaného dekorativního vzhledu, natíráme stavební prvky z masivního dřeva, dýhovaných nebo neupravovaných dřevotřískových desek, překližek a laťovek objektů, lazurami a krycími barvami. Praskliny, škrábance, oděrky, prohlubně, trhliny a jiné vady a poškození budou méně viditelné, pokud je před natíráním, lakováním nebo jinou povrchovou úpravou opravíme vhodným tmelem.

Ocelové a železné stavební prvky

Systémová ochrana stavebních prvků z ocele a železa objektů obsahuje ochranu před korozí a zároveň vhodný krycí nátěr. Natřeným povrchům poskytuje požadovaný dekorativní vzhled a snadněji se čistí a udržují.

Chcete s námi spolupracovat?

Rádi Vám zodpovíme Vaše otázky nebo vypracujeme řešení Vaší zakázky.
Neváhejte nás kontaktovat!

Copyright © 2024 Výškové práce Kulhavý. Všechna práva vyhrazena.