Výškové práce

Vyberte si z našeho portfólia prací a kontaktujte nás.
Těšíme se na spolupráci.

Opravy dilatačních spár

Izolace dilatačních spár se provádí několika způsoby. Volba konkrétní metody záleží na stupni poškození dilatační spáry.

Číst dál: Opravy dilatačních spár

Výškové nátěry fasád a protiplýsňové nátěry

Potřebujete opravit, natřít, zrekonstruovat či vyčistit fasádu? Nabízíme komplexní výškové práce pro opravy, rekonstrukce i nátěry fasád. Fasádní výškové práce realizujeme především pomocí horolezecké techniky. V případech, kde použití horolezecké techniky není možné, provádíme opravy fasád a nátěry fasád pomocí lešení či plošiny. Výškové práce jsou ideálním řešením pro opravu fasády v situacích, kdy je fasáda standardním způsobem těžko dostupná. Práce na fasádách pomocí horolezeckého vybavení jsou ve srovnání s použitím lešení také rychlejší a v konečném důsledku i cenově dostupnější.

Číst dál: Výškové nátěry fasád a protiplýsňové nátěry

Zednické práce ve výškách

Provádíme veškeré stavební, zednické či demoliční práce ve výškách za použití profesionální lezecké techniky v těžko přístupných místech, kde je obtížné či nemožné použít lešení. Zavěšeni na lanech provádíme profesionální práci ve výškách, která neomezuje chodce ani okolní dopravu.

Číst dál: Stavební zednické výškové práce

Rekonstrukce střech

Staré eternitové střechy patří mezi lehké střešní krytiny. Volte proto při rekonstrukci lehké materiály jako například plastové, asfaltové střešní krytiny. Při volbě renomovaného výrobce jejich životnost přesahuje životnost původního azbestocementu. Ušetříte tak za konstrukci nového krovu, který by zvládl větší zatížení.

Provádíme veškeré služby od úvodní konzultace, zaměření, dovážky materiálu, realizace opravy, nátěru či rekonstrukce střechy až po odvezení odpadu na skládku. Naší snahou je, aby Vás probíhající rekonstrukce, renovace střechy co nejméně omezovala a byla provedena rychle a kvalitně.

Nebráníme se nestandardním řešením a jsme připraveni vyhovět jakýmkoliv Vašim požadavkům na realizaci opravy, nátěru, nebo rekonstrukce střechy.

Číst dál: Rekonstrukce střech

Renovace a nátěry eternitových střech

Renovace a nátěry eternitových střech jsou jedněmi z hlavních činností naší firmy. Během renovace eternitových střech očistíme původní eternitovou krytinu od mechů, nečistot a volných částic za pomoci zařízení WAP (tlaková voda). V průběhu renovace eternitových střech se dále vyměňují poškozené šablony či hřebenáče, aby mohl následovat penetrační nátěr, který zajistí zpevnění eternitu a dokonalé přilnutí vrchního nátěru.

Číst dál: Renovace a nátěry eternitových střech

Chcete s námi spolupracovat?

Rádi Vám zodpovíme Vaše otázky nebo vypracujeme řešení Vaší zakázky.
Neváhejte nás kontaktovat!

Copyright © 2024 Výškové práce Kulhavý. Všechna práva vyhrazena.