Výškové práce

Vyberte si z našeho portfólia prací a kontaktujte nás.
Těšíme se na spolupráci.

Výškové nátěry fasád a protiplýsňové nátěry

Potřebujete opravit, natřít, zrekonstruovat či vyčistit fasádu? Nabízíme komplexní výškové práce pro opravy, rekonstrukce i nátěry fasád. Fasádní výškové práce realizujeme především pomocí horolezecké techniky. V případech, kde použití horolezecké techniky není možné, provádíme opravy fasád a nátěry fasád pomocí lešení či plošiny. Výškové práce jsou ideálním řešením pro opravu fasády v situacích, kdy je fasáda standardním způsobem těžko dostupná. Práce na fasádách pomocí horolezeckého vybavení jsou ve srovnání s použitím lešení také rychlejší a v konečném důsledku i cenově dostupnější.


Chcete krásnou fasádu?

Vaši nemovitost prohlédneme, navrhneme nejvhodnější řešení a zdarma zhotovíme rozpočet na potřebné práce. Pro výběr odstínu poskytujeme vzorník barev a pro Vaše konečné rozhodnutí nabízíme bezplatné vzorové nátěry fasád. Volbu nejvhodnějšího materiálu na nátěry fasád, kterou podkládáme, konzultujeme s techniky našich dodavatelů a garantujeme dlouholetou zárukou.


Fasádní materiály

Pro nátěry fasád využíváme mnoho druhů fasádních barev dostupných na našem trhu, které odpovídají všem evropským normám garantující kvalitní nátěry fasád mezi které patří :

Akrylátový fasádní nátěr

Vhodný pro nátěry fasád panelových domů, administrativních budov a nátěry betonových konstrukcí. Je to fasádní nátěr, který vyniká vysokou elasticitou, je omyvatelný a vhodný pro nátěry fasád s nízkou paropropustností.

Silikátový fasádní nátěr

Doporučovaný památkáři, vhodný pro nátěry fasád starších domů a historických objektů, vysoce paropropustný fasádní nátěr, velmi dobře kryjící fasádní nátěr, používaný na nátěry fasád a renovace minerálních podkladů, odolný proti průmyslovým spadům.

Silikonový fasádní nátěr

Vhodný pro nátěry fasád všech typů, zvlášť odolný fasádní nátěr proti povětrnostním vlivům, odolný proti biologickému napadení fasád, zvláště odolný fasádní nátěr proti znečištění, fasádní nátěr odpuzující déšť.

Siloxanový fasádní nátěr

Fasádní nátěr vhodný pro nátěry fasád, které jsou silně zatěžovány klimatickými vlivy, velmi dobře odolává průmyslovému znečištění, vysoce odpuzující vodu.

Elastický fasádní nátěr

Vysoce elastický fasádní nátěr se schopností překlenovat a zacelovat jemné praskliny ve fasádě domu, vysoce odolný proti vodě, vhodný pro nátěry fasád s nižší paropropustností jako jsou fasády panelových domů, administrativní budovy, betonové stavby a konstrukce.

Chcete s námi spolupracovat?

Rádi Vám zodpovíme Vaše otázky nebo vypracujeme řešení Vaší zakázky.
Neváhejte nás kontaktovat!

Copyright © 2024 Výškové práce Kulhavý. Všechna práva vyhrazena.